Autorohože NFL – Mazda TRIBUTE 2000-2008

40.00

Nakupujte autodoplnky cez overený eshop.

Autodoplnky sú z kvalitných materiálov.

Rýchle dodanie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: NFLFO710 Kategórie: , ,

Popis produktu

Autorohože NFL

Gumové autokoberce výrobcu NFL majú zvýšený okraj po celom obvode. Výška okraja je cca 3 cm a dokonale tak zabraňuje prenikaniu nečistôt do interiéru automobilu. 

To vodiči ocenia predovšetkým v daždivom jesennom počasí. V zime gumové autokoberce zadržujú z topánok roztápajúce sneh a na jar chráni pôvodný podlahu vozidla pred blatom počas odmäku.

Špeciálne navrhnutý protišmykový povrch zaručuje pohodlie a komfort pri riadení vozidla.

Vaničkový dizajn

Prekrytie tunela

Na mieru

S

Autorohože výrobcu NFL sú vyrobené vďaka špeciálnej technológii z vysoko kvalitného termoplastického elastoméru TPE a kaučukových zmesí. Rohože sú veľmi odolné voči opotrebovaniu a jednoduché na údržbu. Zachovávajú si svoju elastickosť v rozmedzí teplôt -50 ° C do + 50 ° C a sú odolné voči UV žiareniu.

Sady autokobercov NFL sú jedinečné, pretože ich súčasťou je u niektorých modelov aj koberec cez stredový tunel  

3 cm 

Vysoký okraj

čierna

Farba

guma

Materiál

Výhody

  • – 3cm obvodová hrana – 100% presné prispôsobenie
  • – bez zápachu
  • – jednoduchá starostlivosť
  • – rýchla a bezplatná dodávka
  • – teplotná odolnosť

Nevýhody

  • – vyššia cena

Odporúčanie pri nákupe

Ak nie ste si istý správnym výberom autodoplnku na váš automobil odporúčame pri nákupe do poznámky ku produktu uviesť model, ročník a typ karosérie Vášho automobilu. Priložiť ku poznámke môžete aj fotografiu automobilu.

[button url=”https://www.autovybava.sk/autorohoze-gumove-vanickove-3d-nfl-mazda/autorohoze-gumove-vanickove-nfl-ford-maverick–2001-2007/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=6048ea5eeaadd&a_bid=2c42f21e” style=”soft” background=”#f8ab01″ size=”9″ center=”yes” icon=”icon: arrow-right” onclick=”” rel=”nofollow”]Viac informácií[/button]
Prejsť na začiatok