Deflektory Dacia SANDERO STEPWAY 5D 2021- 4ks (predné+zadné)

45.00

Nakupujte autodoplnky cez overený eshop.

Autodoplnky sú z kvalitných materiálov.

Rýchle dodanie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: DDA13118_DACIA2 Kategórie: , ,

Popis produktu

Deflektory

sú autodoplnok, ktorý umožňuje jazdu s pootvorenými okienkami za takmer všetkých poveternostných podmienok, rovnako tak minimalizujú prievan pri rýchlejšej jazde. A ani tým ich výhody nekončia.

 

Deflektory sú vyrobené z vysoko odolného plastu, ktorý je zárukou dlhej životnosti a vždy stopercentná funkčnosť pri celoročnej prevádzke. Majú tmavo dymové farebné prevedenie, a tak sa ľahko kombinujú s najrôznejšími farbami karosérie a ostatných doplnkov na aute. Deflektory sú nielen užitočné, ale zároveň dokážu svojou líniou oživiť celkový dizajn auta. Často sú preto používané aj pri štýlových tuningových úpravách, ktoré majú za úlohu vytvoriť športovejší a dynamickejší vzhľad vozidla. Zvyčajne sa nasadzujú na predné bočné okná u vodiča a spolujazdca, môžete ich však použiť aj vzadu. V takom prípade odporúčame zakúpiť výhodnú sadu všetkých štyroch kusov

Tmavá dymová farba

znížená priepustnosť UV žiarenia

Pliešky ku každej sade

jednoduchá montáž

Dodajú športový dizajn

špičková kvalita, vyrobené na mieru okna auta

Bezpečné balenie

Deflektory odosielame v pevnej krabici vyrobenej na mieru tak, aby sa deflektory doručili bez poškodenia.

 • – pre každé auto bez klimatizácie aj pre tých čo nechcú mať klímu neustále zapnutú
 • – zabraňujú prievanu a hluku pri vetraní bočnými oknami
 • – čerstvý vzduch za každého počasia
 • – znížená priepustnosť UV žiarenia
 • – dodávajú Vášmu autu športový vzhľad
 • – vhodné pre fajčiarov, dym sa dostáva z interiéru von a popol nelieta naspäť do auta
 • – jednoduchá montáž, návod na montáž
 • – špičková kvalita, vyrobené na mieru okna auta
 • – kovové alebo plastové fixácie na dodatočnú fixáciu k rámu dverí

 • Pri kúpe deflektorov len na predné okná si treba uvážiť či v budúcnosti nebudete potrebovať aj deflektory na okná zadné, pretože tie sa samostatne dokúpiť nedajú.
 • ANTI – TRAP – ochrana okna proti privretiu, je možné, že vám systém po nainštalovaní deflektorov nedovrie okno, lebo bude považovať deflektory za prekážku. V tomto prípade je potrebné buď tento systém deaktivovať, alebo okno zatvárať postupne. Deflektory nie je možné vrátiť po rozbalení z dôvodu automatického nedovretia okna, pri kúpe súhlasíte, že ste si vedomí tohto upozornenia.

Návod na montáž

 1. Pred rozbalením prirovnajte deflektory ku rámu okna, či sú deflektory zhodné a správne vybrané na váš automobil.
 2. Ak máte správne deflektory, stiahnite okno úplne dole a očistite miesto, kde sa budú deflektory inštalovať.
 3. Odstráňte fóliu z lepiacej pásky na deflektoroch.
 4. Zasuňte deflektor najskôr pri spätnom zrkadle a následne druhý koniec v hornom rohu dverí. Deflektor sa prehne. Potom pomaly zasúvajte deflektor do drážky pre okno smerom od zrkadla ku rohu dverí tak, aby nedošlo k poškodeniu deflektora.
 5. Keď máte deflektory nasadené v drážke, niekoľkokrát otvorte a zatvorte okno. Pozorujte, či náhodou niekde nenaráža okno do plastu. V prípade, ak sa okno nechce zavrieť, alebo okno naráža do deflektorov, tak použite pribalené kovové pliešky. Pliešky treba použiť na mieste v, ktorom okno naráža do deflektoru. Pliešok treba zasunúť tak, aby háčik, ktorý je na jednej strane pliešku bol na strane gumového tesnenia okna a časť bez tohto háčiku na strane deflektoru. Vďaka pliešku bude následne otváranie a zatváranie okien bezproblémové.

 

Video návod na montáž

Deflektory neinštalujte pri nízkych a mínusových teplotách vonku, sú krehké a mohli by sa ľahko polámať!

Odporúčame pri nákupe

Ak nie ste si istý správnym výberom autodoplnku na váš automobil odporúčame pri nákupe do poznámky ku produktu uviesť model, ročník a typ karosérie Vášho automobilu. Priložiť ku poznámke môžete aj fotografiu automobilu.

[button url=”https://www.autovybava.sk/deflektory-dacia-sandero-2021-/deflektory-dacia-sandero-stepway-5d-2021-4ks–predne-zadne-/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=6048ea5eeaadd&a_bid=2c42f21e” style=”soft” background=”#f8ab01″ size=”9″ center=”yes” icon=”icon: arrow-right” onclick=”” rel=”nofollow”]Viac informácií[/button]
Prejsť na začiatok