Gumová rohož kufra RIGUM – Jeep RENEGADE 2014-

35.00

Nakupujte autodoplnky cez overený eshop.

Autodoplnky sú z kvalitných materiálov.

Rýchle dodanie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: GKK814033814 Kategórie: , ,

Popis produktu

Gumová rohož do kufra RIGUM

dokonale pasuje do určeného modelu automobilu, nepraská a navyše je materiál protišmykový. Vďaka zhotoveniu z pružnej gumy je ochranná rohož takmer nezničiteľná, drží tvar a neprepustí ani olej.

Unikátny obrázok každého modelu auta priamo uprostred rohože do kufra

Udrží poriadok a čistotu v kufri – nech prevážate čokoľvek, rohož do kufra presne pasuje, udrží náklad na mieste, a keď už sa niečo vysype alebo rozleje, vaňu len vytiahnete, opláchnete vodou a vrátite späť.

Šetrí čalúnenie a podlahu – ochráni podlahu batožinového priestoru pred znečistením, alebo poškodením od vysypaného materiálu, rozliatych látok i ostrých predmetov.

Zabraňuje vyliatiu na podlahu – vaňa nie je ani nízka, ani hlboká.
Hrana o výške cca 1,5 cm udrží vo vani roztopený sneh z lyžiarok a koliesok kočíka aj odkvapkávajúcu vodu z mokrého dáždnika.

Kopíruje tvar kufra

Český výrobok

Kvalita českého výrobcu RIGUM

Unikátný dizajn

Logo automobilu v strede rohože

Veci sa po kufri nešmýkajú – protišmyková vrstva drží prepravované veci na mieste, takže už ich v kufri nemusíte pripevňovať.

Vhodné aj ako rohož pre psov – vozíte psa v kufri? Aj keď zatne pazúry alebo nečakane vykoná svoju potrebu, podlaha zostane v suchu a v bezpečí pod vaňou.  

100%

Česká kvalita

1,5 cm

Vysoký okraj

čiena

Farba

  • – exkluzívny dizajn
  • – kvalitný český výrobok
  • – jednoduchá údržba
  • – skladnosť
  • – protišmykový povrch

  • – nižší okraj oproti vaničkám do kufra

Odporúčanie pri nákupe

Ak nie ste si istý správnym výberom autodoplnku na váš automobil odporúčame pri nákupe do poznámky ku produktu uviesť model, ročník a typ karosérie Vášho automobilu. Priložiť ku poznámke môžete aj fotografiu automobilu.

[button url=”https://www.autovybava.sk/gumova-rohoz-do-kufra-auta-rigum-jeep/gumova-rohoz-do-kufra-rigum-jeep-renegade-2014-/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=6048ea5eeaadd&a_bid=2c42f21e” style=”soft” background=”#f8ab01″ size=”9″ center=”yes” icon=”icon: arrow-right” onclick=”” rel=”nofollow”]Viac informácií[/button]
Prejsť na začiatok