Gumová vaňa kufra Frogum – Kia OPTIMA 2015-

48.00

Nakupujte autodoplnky cez overený eshop.

Autodoplnky sú z kvalitných materiálov.

Rýchle dodanie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: TM549550 Kategórie: , ,

Popis produktu

Gumové vaničky do kufra Frogum

 majú zvýšený okraj po celom obvode, interiér kufra je tak chránený pred blatom, snehom, vyliatymi tekutinami a inými nečistotami. Tvar gumovej vane je vytváraný pomocou 3D laserového skenovania priestoru kufra, vanička tak presne kopíruje tvar kufra daného typu vozidla. Vaňa do kufra je vyrobená z flexibilného, protišmykového a odolného materiálu (kaučuk a polyetylén), ktorý zaručuje dlhú životnosť. Vanička sa jednoducho čistí, vaničku je možné vytiahnuť z kufra a opláchnuť prúdom vody, gumová vanička je navyše jemne parfumovaná vanilkovou vôňou a tak prekrýva nepríjemný gumový zápach.

Presne na mieru

Bez zápachu

Originálny dizajn

Ak hľadáte vaňu do kufra, ktorá sa líši dizajnom od ostatných, môžeme rad PRO-LINE určite odporučiť. Tento model vyniká moderným dizajnom a komorovým systémom pre uloženie drobných predmetov.

čierna

Farba

4 cm

Vysoký okraj

Organizér

Vanička funguje ako veľmi praktický organizátor.

Vaňa je vyrobená z vysoko kvalitnej gumy TPE. Tento materiál je charakterizovaný vysokou elasticitou, pružnosťou a vysokou tepelnou a chemickou odolnosťou (odolný voči palivám, mazivám, UV žiareniu apod.)

Funkcia organizéra

Vanička funguje ako veľmi praktický organizátor. Vďaka oddeleným priehradkám zabraňuje pohybu jednotlivých vecí počas jazdy.

  • – vanička zabezpečuje dokonalú ochranu vnútra Vášho kufra pred všetkými druhmi opotrebenia
  • – tvar gumovej vane zodpovedá typu vozidla (tvaru jeho batožinového priestoru) a pokrýva ho tak aby všetky nečistoty ostali vo vaničke, mimo pôvodného čalúnenia
  • – jednoduchá inštalácia
  • – zvýšený okraj udrží všetky rozliate tekutiny
  • – rýchle a jednoduché čistenie
  • – protišmykový – odolný povrch
  • – dlhá životnosť gumených vaničiek
  • – bez zápachu
  • – originálny dizajn s funkciou organizéru

  • – tvrdšia oproti ostatným gumovým vaniam

Odporúčanie pri nákupe

Ak nie ste si istý správnym výberom autodoplnku na váš automobil odporúčame pri nákupe do poznámky ku produktu uviesť model, ročník a typ karosérie Vášho automobilu. Priložiť ku poznámke môžete aj fotografiu automobilu.

[button url=”https://www.autovybava.sk/gumove-vanicky-do-kufra-auta-frogum-s-organizerom-kia/gumova-vana-kufra-frogum-kia-optima–2015-/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=6048ea5eeaadd&a_bid=2c42f21e” style=”soft” background=”#f8ab01″ size=”9″ center=”yes” icon=”icon: arrow-right” onclick=”” rel=”nofollow”]Viac informácií[/button]
Prejsť na začiatok