Heko Zimná clona – Volkswagen TOURAN DOLNA 2003-2006

33.00

Nakupujte autodoplnky cez overený eshop.

Autodoplnky sú z kvalitných materiálov.

Rýchle dodanie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 4056 Kategórie: , ,

Popis produktu

Zimná clona

Určite ste už videli, že niektorí majitelia vozidiel si počas zimy vylepšujú svoje auto rôznymi krytmi, ktoré umiestňujú na mriežku pred chladič. 

Takéto svojpomocné zásahy už absolvovať nemusíte, so špeciálnymi zimnými clonami, ktoré vďaka svojmu dizajnu nenarúšajú celkový vzhľad vozidla.

Kryt chladiča prispeje k rýchlejšiemu vyhriatiu interiéru vozidla

Tieto clony sú vyrobené z kvalitného plastu a vďaka svojmu spracovaniu pôsobia decentne, navyše sú presne tvarované pre konkrétne modely, takže pred montážou ich nemusíte nijako upravovať. V balení taktiež nájdete všetko to, čo je potrebné pre správnu inštaláciu, teda dva držiaky a skrutky.

Jednoduchá inštalácia

Na mieru

Tmavá farba

Prečo by ste ale nad zadovážením podobného doplnku mali uvažovať? 

Heko clony na prednú masku prispievajú k skráteniu doby zahriatia motora po studenom štarte. Zrýchľujú tiež účinnosť kúrenia, takže k pohodliu vyhriateho interiéru auta budete mať ešte bližšie. Keďže v zimnom období bývajú cesty špinavšie, hrozí vyššie riziko poškodenia chladiča. Takáto clona je teda zároveň aj výborným ochranným doplnkom.

plast

Materiál

účinné

Rýchlejšie vykúrenie auta

elegantný

Dizajn

Výhody

  • – pripevňuje sa na prednú masku
  • – vyrobený z kvalitného plastu
  • – jednoduchá montáž
  • – zrýchľuje účinnosť kúrenia
  • – chráni chladič pred poškodením
  • – presné tvarovanie pre konkrétne modely

Nevýhody

  • – pri vyšších vonkajších teplotách treba demontovať

Odporúčanie pri nákupe

Ak nie ste si istý správnym výberom autodoplnku na váš automobil odporúčame pri nákupe do poznámky ku produktu uviesť model, ročník a typ karosérie Vášho automobilu. Priložiť ku poznámke môžete aj fotografiu automobilu.

[button url=”https://www.autovybava.sk/zimne-clony-volkswagen/zimna-clona-volkswagen-touran-dolna-2003-2006/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=6048ea5eeaadd&a_bid=2c42f21e” style=”soft” background=”#f8ab01″ size=”9″ center=”yes” icon=”icon: arrow-right” onclick=”” rel=”nofollow”]Viac informácií[/button]
Prejsť na začiatok