Nosič bicyklov na ťažné THULE VeloCompact 924 pre 2 bicykle

445.00

Nakupujte autodoplnky cez overený eshop.

Autodoplnky sú z kvalitných materiálov.

Rýchle dodanie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: AR1174

Popis produktu

Nosič bicyklov THULE VeloCompact 924 predstavuje novú radu kompaktných a ľahkých nosičov bicyklov. Je ideálnym riešením na každodenné použitie na aute vybavenom ťažnou guľou.

THULE VeloCompact 924 váži 14,2kg, čo robí montáž a demontáž nosiča veľmi jednoduchú a bezproblémovú. K ľahkej montáži prispieva aj nastaviteľné spojenie ovládané jednou rukou, ktoré vyžaduje použitie nízkej sily na upevnenie nosiča.

Výklopný mechanizmus nosiča THULE VeloCompact 924 sa ovláda pomocou inteligentného nožného pedála, čo Vám ponechá voľné ruky na pridržanie bicyklov počas vyklápania. Dostanete sa tak bezproblémovo k batožinovému priestoru aj s bicyklami namontovanými na nosiči.

Všetky držiaky rámu sú prakticky snímateľné, na vhodnejšiu a rýchlejšiu montáž bicyklov na nosič. Držiaky sú dostatočne veľké na montáž okrúhlych aj oválnych rámov ( 22 – 80 mm ) a sú vybavené gumeným povrchom na ochranu rámu bicyklov. Vysúvateľné držiaky kolies umožňujú aj prepravu bicyklov s veľkým zázvorom.

Pre zabezpečenie bicyklov máte k dispozícii dva zhodné zámky, a to na uzamknutie bicyklov k nosiču a následné uzamknutie nosiča na ťažnej guli. V prípade potreby uskladnenia, sa dá nosič jednoducho zložiť aby zaberal podstatne menej miesta a v tomto zloženom stave sa takisto  zmestí do väčšiny automobilov.

 

Nosič bicyklov THULE VeloCompact 924 je vhodný na prepravu 2 bicyklov.

THULE VeloCompact 924 Návod na montáž

Vonkajšie rozmery 
Dĺžka (cm)103
Šírka (cm)56
Kapacita 
Bicykle2x
Integrované zadné svietenieáno
Upevneniena ťažné zariadenie
Sklopenie nosičaáno
Nosnosť (kg)45
Vhodné na ťažné zariadenieáno
Hmotnosť14,5 kg
Max. hmotnosť jedného bicykla23 kg
Zamykanie bicyklováno
Uzamykanieáno
Elektrický konektor13 pólový
Max. priemer rámu bicykla22–80 mm
Certifikát GS/TÜVáno
[button url=”https://www.autovybava.sk/nosice-bicyklov-na-tazne-zariadenie/nosic-bicyklov-na-tazne-zariadenie-thule-velocompact-924/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=6048ea5eeaadd&a_bid=2c42f21e” style=”soft” background=”#f8ab01″ size=”9″ center=”yes” icon=”icon: arrow-right” onclick=”” rel=”nofollow”]Viac informácií[/button]
Prejsť na začiatok