Nosič bicyklov na ťažné Thule VeloSpace XT2 938 pre 2 bicykle

545.00

Nakupujte autodoplnky cez overený eshop.

Autodoplnky sú z kvalitných materiálov.

Rýchle dodanie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: AR1078

Popis produktu

Nosič bicyklov THULE VeloSpace je robusný nosič pre 2 bicykle, ktorý umožní prepravu bicyklov najrôznejších druhov a tvarov. od maličkých detských až po elektrobicykle.

THULE VeloSpace má nosnosť až 2 x 30kg. Čo umožňuje prepravu aj elektrobicyklov. K ľahkej montáži prispieva nastaviteľné spojenie ovládané jednou rukou, ktoré vyžaduje použitie nízkej sily na upevnenie nosiča. Nosič je vopred zložený, pri jeho inštalácii nie je potrebné žiadne náradie.

Držiaky kolies s extra dlhými popruhmy pre uchytenie kolies umožňuje uchytenie bicyklov aj s extra širokými kolesami (až 5 palcov). Extra široké žľaby an kolesá uchytia bicykle s rázvorom až 1300mm.

Výklopný mechanizmus nosiča THULE VeloSpace sa ovláda pomocou inteligentného nožného pedála, čo Vám ponechá voľné ruky na pridržanie bicyklov počas vyklápania. Dostanete sa tak bezproblémovo k batožinovému priestoru aj s bicyklami namontovanými na nosiči.

Držiaky sú dostatočne veľké na montáž okrúhlych aj oválnych rámov ( 22 – 80 mm ) a sú vybavené gumeným povrchom na ochranu rámu bicyklov. Vysúvateľné držiaky kolies umožňujú aj prepravu bicyklov s veľkým zázvorom.

Pre zabezpečenie bicyklov máte k dispozícii dva zhodné zámky, a to na uzamknutie bicyklov k nosiču a následné uzamknutie nosiča na ťažnej guli. V prípade potreby uskladnenia, sa dá nosič jednoducho zložiť aby zaberal podstatne menej miesta a v tomto zloženom stave sa takisto vojde do väčšiny automobilov.

Nosič bicyklov THULE VeloSpace je vhodný na prenos 2 bicyklov. 

Návod na montáž

TECHNICKÉ ÚDAJE
Vonkajšie rozmery 
Rozmeryv zloženom stave: 135 x 74 x 25 cm 
Dĺžka (cm)135
Šírka (cm)69
Výška (cm)70
Integrované zadné svietenieáno 
Upevneniena ťažné zariadenie 
Sklopenie nosičaáno 
Nosnosť (kg)60
Vhodné na ťažné zariadenieáno 
Hmotnosť18 kg
Max. hmotnosť jedného bicykla30 kg
Farbastrieborná / čierna 
Zamykanie bicyklováno 
Uzamykanieáno 
Zamknutie nosičaáno 
Vhodné na bicykle s rázvoromaž 1300mm 
Elektrický konektor13 pólový 
Max. priemer rámu bicykla22-80 mm
[button url=”https://www.autovybava.sk/nosice-bicyklov-na-tazne-zariadenie/nosic-bicyklov-na-tazne-zariadenie-thule-velospace-xt2-938/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=6048ea5eeaadd&a_bid=2c42f21e” style=”soft” background=”#f8ab01″ size=”9″ center=”yes” icon=”icon: arrow-right” onclick=”” rel=”nofollow”]Viac informácií[/button]
Prejsť na začiatok