Nosič bicyklov na ťažné Thule VeloSpace XT3 939 pre 3 bicykle

619.00

Nakupujte autodoplnky cez overený eshop.

Autodoplnky sú z kvalitných materiálov.

Rýchle dodanie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: AR990

Popis produktu

Nosič bicyklov THULE VeloSpace je robusný nosič pre 3 bicykle (s adaptérom až pre 4 bicykle), ktorý umožní prepravu bicyklov najrôznejších druhov a tvarov. od maličkých detských až po elektrobicykle.

THULE VeloSpace má nosnosť až 60kg , max hmotnosť jedného bicykla je 30kg. Čo umožňuje prepravu aj elektrobicyklov. K ľahkej montáži prispieva nastaviteľné spojenie ovládané jednou rukou, ktoré vyžaduje použitie nízkej sily na upevnenie nosiča.

Nosič je vopred zložený, pri jeho inštalácii nie je potrebné žiadne náradie. Držiaky kolies s extra dlhými popruhmy pre uchytenie kolies umožňuje uchytenie bicyklov aj s extra širokými kolesami (až 5 palcov). Extra široké žľaby na kolesá uchytia bicykle s rázvorom až 1300mm.

Výklopný mechanizmus nosiča THULE VeloSpace sa ovláda pomocou inteligentného nožného pedála, čo Vám ponechá voľné ruky na pridržanie bicyklov počas vyklápania. Dostanete sa tak bezproblémovo k batožinovému priestoru aj s bicyklami namontovanými na nosiči.

Držiaky sú dostatočne veľké na montáž okrúhlych aj oválnych rámov ( 22 – 80 mm ) a sú vybavené gumeným povrchom na ochranu rámu bicyklov. Vysúvateľné držiaky kolies umožňujú aj prepravu bicyklov s veľkým zázvorom.

Pre zabezpečenie bicyklov máte k dispozícii dva zhodné zámky, a to na uzamknutie bicyklov k nosiču a následné uzamknutie nosiča na ťažnej guli. V prípade potreby uskladnenia, sa dá nosič jednoducho zložiť aby zaberal podstatne menej miesta a v tomto zloženom stave sa takisto  vôjde do väčšiny automobilov. 

 

Nosič bicyklov THULE VeloSpace je vhodný na prenos 3 bicyklov. 

Návod na montáž

TECHNICKÉ ÚDAJE 
Vonkajšie rozmery 
Rozmeryv zloženom stave 
Dĺžka (cm)135
Šírka (cm)73
Výška (cm)7
Kapacita 
Bicykle3x 
Upevneniena ťažné zariadenie 
Sklopenie nosičaáno 
Nosnosť (kg)60
Hmotnosť21 kg
Max. hmotnosť jedného bicykla30 kg
Farbastrieborná/čierna 
Zamykanie bicyklováno 
Uzamykanieáno 
Materiálplast / kov 
Zamknutie nosičaáno 
Vhodné na bicykle s rázvorom1300 mm 
Elektrický konektor13 pólový 
Max. priemer rámu bicykla22–80 mm 
Certifikát GS/TÜVáno 
[button url=”https://www.autovybava.sk/nosice-bicyklov-na-tazne-zariadenie/nosic-bicyklov-na-tazne-zariadenie-thule-velospace-xt3-939/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=6048ea5eeaadd&a_bid=2c42f21e” style=”soft” background=”#f8ab01″ size=”9″ center=”yes” icon=”icon: arrow-right” onclick=”” rel=”nofollow”]Viac informácií[/button]
Prejsť na začiatok