Rezaw Plast Gumová vaňa kufra Rezaw – Volkswagen GOLF VIII. HTB DVOJDNO – HORNA 2020-

38.00

Nakupujte autodoplnky cez overený eshop.

Autodoplnky sú z kvalitných materiálov.

Rýchle dodanie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 231894 Kategórie: , ,

Popis produktu

Gumová vaňa do kufra Rezaw  

Vylialo so vám niečo v kufri a bolo ťažké zbaviť sa zápachu a fľakov? Vanička do kufra je ideálna pre remeselníkov, rodiny, rybárov a pre všetkých ktorí aktívne využívajú batožinový priestor auta. Vanička ochráni váš kufor od rozliateho nákupu, zašpineného kočíka alebo náradia. Oceníte ju tiež v zime pri prevoze lyží a lyžiarok. Jej použitie je veľmi široké. Vaničku jednoducho len očistite a kufor máte znovu čistý.

OCHRANA:
Výhodou tejto vaničky je zvýšený okraj 4 cm (podľa typu vozidla), chrániaci interiér batožinového priestoru pred vysypaním či vyliatim tekutín (voda, olej), nečistôt, prachu, snehu a pod. do batožinového priestoru. Je odolná proti presiaknutiu oleja, benzínu a iných pohonných hmôt a taktiež čiastočne voči elektrolytu z akumulátora.

POHODLIE:
Posunu prevážanej batožiny či materiálu účinne zamedzí celoplošná protišmyková vrstva s veľmi vysokou odporom pohybu. Protišmykové výstupky sú vysoké cca 4 mm, ich vrchná strana je naviac rastrovaná pre ešte väčšiu stabilitu položeného tovaru. Vysoké vrúbovanie zároveň slúži ako izolátor batožiny pred prípadne rozliatou tekutinou.

Na mieru

Vaňa kopíruje tvar kufra po celom obvode.

Protišmykový povrch

Obsah kufra sa počas jazdy nepohne

Vyšší okraj

Vyliata kvapalina sa udrží vo vančke

MATERIÁL:

Vanička je vyrobená z gumy, ktorá môže pre niekoho pôsobiť odpudivo matne, je však kvalitnejšia a odolnejšia ako podobné vaničky vyrobené z plastovo-gumenej hmoty. Vanička je odolnejšia voči mechanickému poškodeniu, nedochádza k praskaniu materiálu. . Kvalita materiálu zaisťuje použitie v širokom rozsahu teplôt od -40°C až do minimálne +80°C. Má značnú odolnosť voči starnutiu materiálu vplyvom UV-žiarenia.

NA MIERU:
Vanička je vyrobená absolútne presne podľa tvaru dna batožinového priestoru konkrétneho typu vozidla.

ÚDRŽBA:
Gumená vanička je jednoducho umývateľná, prispôsobená pre štandardnú údržbu pomocou bežných čistiacich prostriedkov.

4 cm

Vysoký okraj

čierna

Farba

guma

Materiál 

Časté otázky

 1. Má vanička protišmykové vlastnosti?
  Áno, celá vanička je z gumy a na jej povrchu sú po celej ploche protišmykové výstupky.
 2.  Má vanička po obvode zvýšený okraj?
  Áno, vanička má po obvode cca 4 cm okraj.
 3. Je cítiť zápach z gumy?
  Nie, vanička je absolútne bez zápachu.

Výhody

 • – vanička zabezpečuje dokonalú ochranu vnútra Vášho kufra pred všetkými druhmi opotrebenia
 • – tvar gumovej vane zodpovedá typu vozidla (tvaru jeho batožinového priestoru) a pokrýva ho tak aby všetky nečistoty ostali vo vaničke, mimo pôvodného čalúnenia
 • – jednoduchá inštalácia
 • – zvýšený okraj udrží všetky rozliate tekutiny
 • – rýchle a jednoduché čistenie
 • – protišmykový – odolný povrch
 • – dlhá životnosť gumených vaničiek
 • – bez zápachu

Nevýhody

 • – nezistené

Odporúčanie pri nákupe

Ak nie ste si istý správnym výberom autodoplnku na váš automobil odporúčame pri nákupe do poznámky ku produktu uviesť model, ročník a typ karosérie Vášho automobilu. Priložiť ku poznámke môžete aj fotografiu automobilu.

[button url=”https://www.autovybava.sk/gumove-vanicky-do-kufra-auta-rezaw-plast-volkswagen/gumova-vana-kufra-rezaw-volkswagen-golf-viii–htb-dvojdno-horna-2020-/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=6048ea5eeaadd&a_bid=2c42f21e” style=”soft” background=”#f8ab01″ size=”9″ center=”yes” icon=”icon: arrow-right” onclick=”” rel=”nofollow”]Viac informácií[/button]
Prejsť na začiatok